Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 374 725 355

Zahrada s rekreační chatkou v Žatci

POZEMKY - PRODEJ  IR2022023

Žatec

450 000 Kč

SLEVA !

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení zahradu se zahradním domkem na pozemku st. č. 5755 a p.č. 740/11 na LV č. 4110 a spoluvlastnický podíl na přístupové cestě ve výši id. 1/13 na pozemku p.č. 740/18 na LV č. 4124 vše v k.ú. Žatec.
Zahrada se nachází v klidné lokalitě na okraji města, je rovinatá, obdélníkového tvaru.
Chatka má obdélníkový půdorys, je umístěna na betonových patkách, není podsklepená, má jedno nadzemní podlaží a sedlovou střechu. Jedná o upravenou, pevně ukotvenou stavební buňku. V objektu se nachází jedna místnost s lokálním topidlem na TP.
Na zahradě je dále suché WC, skleník a dřevěná kůlna.
Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Podrobné informace

Č.zakázky: IR2022023
Lokalita: Žatec
Město: Žatec
Typ objektu: Pozemky
Druh: zahrada
Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.1 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.2 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.3 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.4 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.5 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.6 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.7 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.8 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.9 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.10 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.11 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.12 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.13 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.13 Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - obrázek č.13
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Zahrada s rekreační chatkou v Žatci - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Pavel Smíšek

Pavel Smíšek
realitní makléř

+420 603 515 005

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů