Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 374 725 355

O nás

Společnost RAZKA s.r.o. byla založena v říjnu roku 1999. Na začátku svého působení byla její hlavní činností zejména realitní a zprostředkovatelská činnost. Od toho byl odvozen i název RAZKA. (Realitní A Zprostředkovatelská KAncelář).

Během svého působení postupně rozšiřovala své činnosti a to zejména na poli investic, financí a stavitelství. Z tohoto důvodu došlo v roce 2015 k oddělení realitní činnosti a byla založena společnost RAZKA reality s.r.o.

Hlavní náplní společnosti RAZKA reality s.r.o. je zprostředkování prodeje, pronájmu a nákupu nemovitostí.

VÍCE
ikona1

Kdo jsme

Jedním ze spoluzakladatelů společnosti RAZKA s.r.o. je Martin Rejthar, který je zároveň i jeden z majitelů RAZKA reality s.r.o.

Další spolumajitelkou je Miluše Popovová, která má na starosti zejména ekonomiku a účetnictví. Miluše Popovová je také spolumajitelka úspěšné společnost Dr. Popov s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem bylinných produktů.

Třetím ze spolumajitelů je Pavel Smíšek, který více než 20 let působil v zahraničí jako manažer u mnoha společností. Pavel Smíšek se primárně stará o spolupráci se zahraničními partnery a obchody se zahraničními zákazníky.

CHCETE PRODAT NEMOVITOST?
ikona1

Naše poslání

Posláním naší společnosti je maximální péče o spokojenost zákazníka a osobní přístup. Garantujeme kvalitu našich služeb a absolutní bezpečnost celé transakce. Poskytujeme komplexní služby a snažíme se našim zákazníkům co nejvíce usnadnit a ulehčit práci spojenou s převodem nemovitosti.

Dbáme na to, aby naši makléři byli ve své profesi odborníky a pravidelně se vzdělávali. Každý makléř naší společnosti musí dodržovat etický kodex realitního makléře.

V případě, že budete mít jakoukoli připomínku, názor či nápad, neváhejte se na nás obrátit.

Jednatelé společnosti RAZKA reality s.r.o.:

Martin Rejtharmartin.rejthar@razka.cz
Pavel Smíšekpavel.smisek@razka.cz