Rodinný dům s garáží, 5+kk, Přibyslavice

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům 5+kk s garáží v obci Přibyslavice, ul. Radoškovská154. Jedná se o pozemek p.č. St. 265, na kterém stojí stavba rodinného domu, dále pozemek p.č. St. 268, na kterém stojí rozestavěná garáž bez kolaudace a pozemek p.č. 15, sloužící jako zahrada, vše v k. ú. Přibyslavice u Velké Bíteše.
Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Rodinný dům je doplněn dřevostavbou garáže na dvoře za RD a zpevněnými plochami přístupu a příjezdu ke garáži.
1. NP rodinného domu se skládá z předsíně, dále z haly se schodištěm a komorou, ze které je přístupná po levé straně koupelna, po pravé straně pokoj s okny orientovanými ke komunikaci (na západ) a naproti schodiště se nachází vstup do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Obývací pokoj s k má okna orientovaná do dvora (na východ). Z obývacího pokoje je také možné vstoupit na dvůr se zpevněnou a travnatou plochou kolem domu. V obývacím pokoji je krb obložen dlažbou s imitací kamene. Obložen je také prostor kuchyňské linky stejně jako barový pult kuchyně a koupelna v podkroví. Koupelna v 1.NP je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Koupelna v podkroví obsahuje vanu, WC a 2 umyvadla.
Podkroví se skládá z otevřené schodišťové chodby, ze které jsou přístupné všechny ostatní místnosti, 3 pokoje a koupelna s WC. Dále je z tohoto prostoru přístupná půda pomocí půdních schůdků. Okna jsou plastová s dvojsklem, vstupní dveře jsou také plastové.
Vytápění domu je řešeno pomocí krbu na tuhá paliva s rozvody do ostatních místností a také pomocí elektrokotle. Dům je vybaven deskovými otopnými radiátory, otopnými žebříky v koupelnách a podlahovým vytápěním v obývacím pokoji. Ohřev teplé vody je také řešen přes elektrokotel.
Rodinný dům je napojen na elektrickou energii, veřejný vodovod a kanalizaci. Dům není od dubna 2019 obydlen, fasádní sokl není z východní a severní strany dokončen. Stavebně-technický stav rodinného domu je velmi dobrý, avšak je nutné vložit investice do dokončení části podlahy schodišťové haly v podkroví a provedení venkovního soklu kolem RD.
Garáž je samostatně stojící, nepodsklepená, sloužící ke garážování 2 osobních automobilů. Jedná se o dřevostavbu se sedlovou střechou, konstrukce dřevostavby však není z vnitřní strany dokončena – chybí izolace a zaklopení konstrukce.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: Cena na dotaz
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: IR1542020
Lokalita: Přibyslavice u Velké bíteše
Město: Přibyslavice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+kk
Plocha: 462 m2
Užitná plocha: 115 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Obytná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 346 m2
Energetická náročnost:G