Rodinný dům Lhota pod Přeloučí PODÍL 1/3

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení spoluvlastnický PODÍL 1/3 (JEDNA TŘETINA) na rodinném domě ve Lhotě pod Přeloučí, č.p. 49, zapsané na LV 185, k.ú. Lhota pod Přeloučí, okres Pardubice.
Rodinný dům o dispozici 3+1 je samostatně stojící, tvořen I. NP a půdním prostorem. Objekt je zděný, obvodové zdivo je smíšené (cihly, kámen), stropy jsou v části klenbové, v části rovné. Fasáda není zateplená, poškozená vlhkostí. Okna jsou dřevěná, v části plastová. Vytápění lokální na tuhá paliva, příprava TUV v el. boileru, rozvod vody a vnitřní kanalizace jsou provedeny do koupelny. V kuchyni je starší kuchyňská linka s dřezem a sporákem. Hlavní uzávěr plynu je na pozemku, dům není napojen. Na zahradě stojí drobné zemědělské stavby, nezapsané v katastru nemovitostí. Dům je určen k celkové rekonstrukci, aktuálně je využívaný spoluvlastníkem k rodinnému bydlení.
Celková plocha pozemků je 3.234 m2.
V místě minimální občanská vybavenost. Nedaleko se nachází autobusová a vlaková zastávka.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: 500 000 Kč
Č.zakázky: IR1562021
Lokalita: Lhota pod Přeloučí
Město: Přelouč
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Plocha: 3234 m2
Užitná plocha: 70 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Obytná plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 3144 m2
Energetická náročnost:G