Rodinný dům Kněžice

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům v obci Kněžice čp. 48, okres Chrudim, zapsáno na LV 363, k.ú. Kněžice u Ronova, parcely st.55 a 1/3.
Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost na severozápadním okraji obce, v zástavbě rodinných domů venkovského charakteru. Na obytnou část navazuje (do písmene L) část hospodářská. Dům je zděný a má dispozice 3+1. Obytná část je nepodsklepená, s jedním nadzemním podlažím, podkroví není využito.
Dům je napojen na veřejný rozvod el. energie, vody a plynu. Odpadní vody jsou svedeny do vlastní jímky. V místě není veřejný rozvod kanalizace. Zastavěná plocha je 127 m2, obytná plocha 99,38 m2. Celková výměra činí 770 m2.
Okna jsou dřevěná, krytinu tvoří pálené tašky, vytápění je ústřední, kotlem na TP a lokální na TP, el. instalace 230/400 V, rozvod studené a teplé vody, ohřev TUV v el. bojleru. V kuchyni je el. sporák a kuchyňská linka, vnitřní hygienické vybavení tvoří vana, umývadlo a samostatné WC.
Dům pochází z počátku minulého století. V roce 2002 byla provedena rekonstrukce sociálního zázemí a pořízeno nové ústřední topení. Stavebně-technický stav objektu je zhoršený, údržba je zanedbaná.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: 1 200 000 Kč
Č.zakázky: IR1422020
Lokalita: Kněžice u Ronova
Město: Kněžice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Plocha: 770 m2
Užitná plocha: 99 m2
Zastavěná plocha: 127 m2
Obytná plocha: 99 m2
Plocha pozemku: 643 m2
Energetická náročnost:G