Rodinný dům 4+1, Hrobce

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům v obci Hrobce, Hlavní 41, 411 83 Hrobce okr. Litoměřice, včetně pozemků st. 124 a st. 309 součástí pozemků jsou stavby, dále 604/6 a 606/9, vše zapsané na LV 108, k.ú. Hrobce.
Dům se nachází v širším centru obce, v ulici Hlavní, po levé straně ve směru od Roudnice nad Labem. Jedná se o lokalitu se zástavbou jak objektů k bydlení, tak objektů občanské vybavenosti.
Rodinný dům má dispozici 4 + 1 a je tvořen jedním nadzemním podlažím a půdním prostorem. Do objektu je vstup z ulice, vraty na dvůr a vpravo vstupem přes verandu do domu. Rodinný dům je zděný, se sedlovou střechou s krytinou z tašek, obvodové zdivo je zděné, smíšené (převažující cihly), stropy jsou rovné, v části klenba, krov je dřevěný vaznicový. Okna jsou plastová. Vytápění je kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, příprava TUV v el. boileru. V kuchyni je novější kuchyňská linka, el. varná deska, el. trouba, dřez a digestoř. Dům je napojen na rozvod elektrické energie, vodu z řadu, veř. kanalizaci a plyn. Na obytnou část navazuje užitková část nemovitosti – kotelna a sklad. Vlevo od vjezdu na pozemek je garáž a zemědělská přístavba, na pozemku se dále nachází zemní sklípek a na hranici pozemku je studna (společná s vlastníkem sousední nemovitosti).
V místě je obchod se smíšeným zbožím a hostinec, pošta, vlakové nádraží, knihovna s veřejným internetem, sportovní areál, dětské hřiště a hasičská zbrojnice. Vyšší občanskou vybavenost pro občany nabízí zejména Roudnice nad Labem.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: 3 100 000 Kč
Č.zakázky: IR1412020
Lokalita: Hrobce
Město: Hrobce
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: 1047 m2
Užitná plocha: 170 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Obytná plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 877 m2
Energetická náročnost:G