Rodinný domek v Mutějovicích

Prodej stavební parcely s nemovitostí.
Nabízím k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází RD s č.p. (dle výpisu z katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, pracoviště Rakovník, katastr obce Mutějovice). Výměra pozemku: 290m2, druh pozemku: Zastavěná plocha a nádvoří.
Na výše uvedeném pozemku stojí RD určený k rekonstrukci, popř. demolici, v němž je situována dvoupokojová vestavba, kterou rozděluje prostorná kuchyně, chodba s WC, koupelnou, a vstupem do podsklepené části domu, kdy je tato podsklepena z cca: 2/3 výměry.
Stavba RD je energetického typu: „G“ tedy mimořádně nehospodárná. Drtivá většina použitého stavebního materiálu předmětného RD je kámen (opuka) doplněný konstrukčními prvky z pálených cihel a panelů. V základech jsou použity ocelové traverzy profilu „I“ 380mm a nosné betonové panely. Sklep je klenutý z cihel. Ve sklepě je kotel na tuhá paliva ( poslední cca. 5 let se nepoužívá), nic méně se jedná o plně funkční zdroj TUV. Rozvod TUV je v oceli a mědi veden do panelových radiátorů s termohlavicemi. Do systému je připojen plynový kotel (funkční, nic méně je zde připraven plynový kombinovaný nástěnný kotel Junkers na případnou výměnu). Rozměry pokojů jsou totožné, a jsou o výměře cca: 20m2 s tím, že jeden pokoj je izolován zevnitř stavby polyesterovými panely a podhledem z téhož materiálu. Dále je namontováno el. topení v jednom pokoji (akumulační kamna). O teplou vodu se stará nástěnný elektrický bojler, který je nový, namontovaný v loňském roce.
Další stavbou na předmětném pozemku je zděná garáž, na kterou navazuje dílna. Posledním stavením na pozemku je sýpka, která je určena jakožto skladovací prostory, či po rekonstrukci k vytvoření dalších obytných prostor v rozpětí: 2x 2+1, včetně příslušenství.
Na pozemek jsou vedeny energetické sítě: Elektřina: 230V/380V, Voda: Dálkový vodovod, Plyn: Plynová přípojka s hodinami na hranici pozemku.
Cena k jednání: 1.500 000,-Kč
Prohlídky po dohodě pouze soboty!

Cena: Cena na dotaz
Pozn.:+1% provize , Cena je k jednání.
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS306601
Lokalita: Mutějovice
Město: Mutějovice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plocha: 290 m2
Užitná plocha: 70 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 290 m2
Energetická náročnost:G