RD se zahradou v lyžařském regionu Kraslice

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům v ulici Havlíčkova 757 v obci Kraslice, vše v k.ú Kraslice LV 412 a LV 5161.
Rodinný dům stojí na pozemku st. 889 o velikosti 288 m2, k domu náleží zahrada p.č. 1154/1 o velikosti 331 m2 a dále p.č. 1143/2 o velikosti 457, vedený jako trvalý travní porost.
Rodinný dům má 2 bytové jednotky, jedno nadzemní podlaží, podkroví a přístavbu. V přízemí domu je zádveří, chodba schodiště, kuchyň, dvě obytné místnosti a koupelna s WC. Přístavba obsahuje chodbu, předsíň, kuchyň, obytnou místnost, koupelnu s WC a kotelnu. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice a dvě komory.
Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí a z keramické dlažby, podlahy ostatních místností z keramické dlažby. Dveře jsou dřevěné v ocelových zárubních. Vytápění domu je ústřední dvěma plynovými kotli, radiátory jsou s termoregulačními kohouty. Ohřev vody je řešen boilerem.
Dům je napojen na veřejný vodovodní řad, vedení zemního plynu, kanalizace je svedena do veřejné kanalizační stoky.
Celková rekonstrukce byla provedena v roce 2000. Stavebně technický stav je dobrý.
Kraslice leží v západní části Krušných hor a blízké okolí je významným střediskem zimních sportů.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: 1 600 000 Kč
Č.zakázky: DH1002020
Lokalita: Kraslice
Město: Kraslice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Plocha: 1076 m2
Užitná plocha: 155 m2
Zastavěná plocha: 126 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 950 m2
Energetická náročnost:G