Prodej družstevního bytu 4+1 v Teplicích - Prosetice

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení prodej družstevního podílu bytu 4+1 v Teplících v k.ú. Prosetice v ulici Na Konečné .
Předmětem prodeje je družstevní podíl v bytovém družstvu Okresní stavební bytové družstvo Teplice s nímž je spojen nájem družstevního bytu č. 7103-0221 o velikosti 4+1, nacházející se v ulici Na Konečné, v 7.NP, v BD č.p. 200, v obci Teplice, k.ú. Prosetice. Byt sestává z předsíně, koupelny, WC, kuchyně, 4 x pokoje, k dispozici lodžie přístupná z BJ a má výměru 81,14 m2. Okna jsou plastová. V bytovém domě je k dispozici výtah. Topení je zajišťováno dálkově, zdravotně-technické vybavení BJ je v rekonstruovaném bytovém jádru. Podlahy bytu jsou opatřeny dlažbou a plovoucí lam. krytinou. Bytový dům je cca z roku 1985 a prošel revitalizací cca v letech 2015 - 2016. Stavební stav domu odpovídá stáří, provedeným stavebním úpravám (střecha, okna, zateplená fasáda) a běžné údržbě.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti. Bytovou jednotku nelze převést do osobního vlastnictví.

Cena: Cena na dotaz
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: IR1602021
Lokalita: Prosetice
Město: Teplice
Typ objektu: Byty
Druh: 4+1
Počet podlaží: 7
Podlaží: 7
Výtah: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 81 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G