Prodej bytu 4+1 104 m²

K prodeji dvoupodlažní prostorný byt v srdci Karlových Varů, v zóně UNESCO.
Německý dům z roku 1869, zrekonstruovaný, s novým plynovým kotlem a topením. V roce 2018 byla provedena generální oprava střechy. Můžete použít jako hotový podnik pro pronájem bydlení a jako obytný prostor pro velkou rodinu. Lokalita je velmi dobře umístěna v centru a odkazuje na soubor \"hradní věže\" v průvodcích pro turisty.
Ve třetím patře je samostatný byt s velkou ložnicí, kuchyňským koutem, šatnou, spíží a vlastní koupelnou. Vysoké stropy jsou 3 metry. K dispozici je veškerý potřebný nábytek a domácí spotřebiče, přijďte-a žít!
Čtvrté podkrovní patro je vybaveno minibarem se třemi plnohodnotnými pokoji (2 dvoulůžkové a 1 samostatná), samostatnou společnou koupelnou a kuchyňským koutem. V případě potřeby je možné přestavět pokoje. Mini-Hotel je plně vybaven nábytkem a vším potřebným. V roce 2022 byla provedena další kosmetická oprava. Nad mini hotelem je také prostorná podkrovní místnost.
Třetí a čtvrté podlaží mají samostatné vstupy se společným vnitřním schodištěm. I když je dům v centru, vnitřní prostor je vždy klidný a klidný, což má velký význam pro pohodlné bydlení, zejména ve dnech masových svátků a festivalů.
Velkým bonusem je rozsáhlá zahradní plocha za domem a sklepní prostor ve společném vlastnictví se sousedy (50/50).

Cena: 5 990 000 Kč
Pozn.:+1% provize
Č.zakázky: RS309029
Lokalita: Karlovy Vary
Město: Karlovy Vary
Typ objektu: Byty
Druh: 4+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 3
Parkovací stání: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 104 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G