Prodej bytu 200m2 v domě, zahrada 1200m2 - Vrskmaň

Nabízím k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví o vel. 200 m2, která se nachází v domě společenství vlastníků, kde jsou pouze další 4 byty. Jedná se o dva byty, umístěné nad sebou a propojené schodištěm. Za domem je vlastní oplocená zahrada o vel. 1200 m2, dále dvě kůlny,půdní prostory o vel. 40 m2, dva sklepy a dvě parkovací stání na oploceném dvoře.
Přízemní byt je o vel. 1+3, má zánovní kuchyň, 3 další pokoje, koupelnu a WC. Zde je již započatá rekonstrukce, plastová okna, nové rozvody vody a odpadu, všude již nové radiátory a rozvody v mědi. Ohřev vody je bojlerem napojeným na kotel, nebo přepnutím na elektřinu. Koupelna a záchod jsou v tomto bytě po rekonstrukci před 6 lety. Nicméně je tento byt zohledněn v ceně jako \"určený k rekonstrukci, je zde potřeba nová elektřina, ošetření stěn a podlahová krytina. Z největšího pokoje v tomto bytě je nově postavené dřevěně schodiště, kterým se dostanete do prvního patra. Tato bytová jednotka je o vel. 1+2 a je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena před rokem. Plastová okna, štuky, podlaha, všechny nové rozvody-odpad, voda, teplo, elektřina.
Vytápění je řešeno vlastním kombinovaným kotlem(uhlí, dřevo). Jsou zde dva komíny, takže je možno vybudovat krbová kamna. Odpad je svedený do nově vybudované obecní kanalizace.
Každý z bytů má také vlastní vchod, takže je možno po úpravách opět rozdělit na dvě bytové jednotky.
Dům stojí na krásném klidném místě na konci vesnice, kde z jedné strany je místní park a z druhé strany se můžete vydat rovnou do přírody. Za domem cca 200m začíná nově vybudovaná cyklistická stezka.

Cena: 2 290 000 Kč
Pozn.:+1% provize
Č.zakázky: RS306933
Lokalita: Vrskmaň
Město: Vrskmaň
Typ objektu: Byty
Druh: jiný
Počet podlaží: 2
Podlaží: 1
Parkovací stání: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G