Prodej bytu 2+kk 58 m² Hugo Haase, Praha - Hlubočepy

Prodej bytu o dispozici 2+kk s lodžií, garážovým stáním a sklepem 2,5 m2 v projektu Kaskády Barrandov XIV (304/K), který se nachází v Praze 5 - Hlubočepy, ul. Hugo Haase. Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví s možností převodu kdykoliv do vlastnictví osobního. Celková užitná plocha bytu činí 58 m2 (včetně 9,4 m2 lodžie). K bytu náleží také garážové stání a sklep v 1. PP domu. Jedná se o rohový byt se sluneční stranou, který je situován v 3. patře (celkově ze 6 NP) zděného domu s výtahem. Orientace bytu je na S, V.

Odstupné za byt je ve výši 2.600.000,- Kč (= částka, kterou zaplatíte a převezmete byt od developera) a následná anuita 4.298.288,- Kč. Měsíční splátka anuity bytu po dobu 25 let je ve výši 16.949,- Kč.

Vzhledem k tomu, že se jedná o družstevní byt, cenu splácíte formou nájmu. Neprokazujete výši příjmu, nepotřebujete hypoteční úvěr, byt je možné převést do OV kdykoli v průběhu splacení anuity. Dokončení výstavby budovy bude nejpozději do 30.06.2023, tedy tak, že v této lhůtě bude vydán kolaudační souhlas povolující její užívání. Garážové stání a komora/sklep je v ceně.

V okolí domu se samozřejmě nachází kompletní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, MHD, obchody, pošta, dětské hřiště apod. a dále také restaurační, kulturní i sportovní vyžití.

Cena: Cena na dotaz
Pozn.:+ 1% provize
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS307538
Lokalita: Hlubočepy
Město: Praha
Typ objektu: Byty
Druh: 2+kk
Počet podlaží: 6
Podlaží: 3
Lodžie: ano
Výtah: ano
Garáž: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 58 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G