Pozemky 7.577 m2, Třebařov

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení soubor pozemků v obci Třebařov o celkové výměře 7.577 m2, zapsáno na LV 536, k.ú. Třebařov, okres Svitavy.
Jedná se o pozemky p.č. 100 vedený jako zahrada o rozloze 1.039 m2, p.č. 5996 ostatní plocha 864 m2 a p.č. 5997 trvalý travní porost 5.674 m2.
Pozemky tvoří funkční celek, jsou volně přístupné, nejsou oploceny, jsou spíše svažité a nacházejí se v jižní části obce, odbočkou napravo před kostelem ve směru od Starého Města. Přístup je po nezpevněné cestě ve vlastnictví obce a pozemcích jiných vlastníků. Pozemky nejsou dle zjištění na místě obdělávány, ani jinak udržovány. Jsou zarostlé náletovými křovinami a dřevinami. Okolí tvoří obdobné pozemky: zahrady, pole, jiné plochy a pole.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: Cena v RK
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: IR1332020
Lokalita: Třebařov
Město: Třebařov
Typ objektu: Pozemky
Druh: zemědělská půda
Plocha: 7577 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -