Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 374 725 355

PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu

POZEMKY - PRODEJ  IR1382020

Srbice

149 000 Kč

VÝRAZNÁ SLEVA !

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení soubor PODÍLŮ pozemků v okrese Teplice, k.ú. Trnovany.
Pozemky se nachází na hranicích katastrů Teplice-Trnovany a Srbice, v severozápadní části a leží na hranici zastavěné části obce. Okolí tvoří zemědělsky využívané pozemky, průmyslové a obchodní areály.
Dle ÚP Teplice jsou pozemky v Trnovanech v transformačním území, určené převážně pro rozvoj smíšeného bydlení. Trnovany LV č. 2225 podíl 2/15 pozemky 19.161 m2. Přístup k pozemkům je přes pozemky jiných vlastníků, právně nezajištěn. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Podrobné informace

Č.zakázky: IR1382020
Lokalita: Srbice
Město: Srbice
Typ objektu: Pozemky
Druh: komerční výstavba
PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.1 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.2 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.3 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.4 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.5 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.6 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.7 PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - obrázek č.7
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku PODÍLY na pozemcích pro komerční a smíšenou výstavbu  - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Pavel Smíšek

Pavel Smíšek
realitní makléř

+420 603 515 005

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů