Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 374 725 355

Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth

KOMERCE - PRODEJ  KM3420

710 000 EUR

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout zavedený penzion s restaurací poblíž města Bad Neualbenreuth. Nachází se na klidném, nádherném místě v obci Motzersreuth. Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti 6735 m2 a z toho cca 2000 m2 slouží jako zemědělská půda.
Penzion s restaurací byl postaven v roce 1980 a v roce 2002 rozšířen a kompletně zrekonstruován. V roce 2022 bylo instalováno 28 fotovoltaických panelů, renovována všechny okna a zastřešení teras.
V přízemí se nachází restaurace s kapacitou 60 míst, toalety pro ženy a muže, moderní kuchyní , která odpovídá nejnovějším standardům , recepce, skladovací místností, chladicí boxy a kotelna.
V 1. patře bylo umístěno 8 pokojů. 5 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou a toaletou. Polovina vysoce kvalitních zrekonstruovaných pokojů má balkon a druhá polovina terasu před pokoji
V 2. patře jsou hostům k dispozici dalších 6 pokojů. Třílůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje a 1 jednolůžkový pokoj, všechny se sprchou a WC.
Podkroví bylo rozšířeno o bytovou jednotku 3+1 , 60 metrů čtverečních obytného prostoru, který může obývat budoucí majitel.
Pavilon je podsklepený a využívá se pro chladící a výčepní techniku, sklad nápoju, externí úložiště pro restauraci, a místnost s pračkou a sušičkou. Venkovní terasa u restaurace je zastřešena o rozloze 65 metrů čtverečních minimálně pro 40 osob. Přední restaurace, která se využívá jako snídaňová restaurace nabízí další prostor pro venkovní posezeni s překrásným výhledem na Sybilenbad a Bad Neualbenreuth. Tuto velmi zajímavou nabídku doplňují 2 garáže a nejméně 15 parkovacích míst pro osobní automobily.
Nemovitost má podlahové topení vytápěné topným olejem.
Přesvědčte se o krásné lokalitě a velmi dobrém stavu a špičkovém vybavení této nemovitosti, která má mnohostranné využití. Např. pokračovat v standardní gastronomii nebo ji obohatit třeba o Bio farmu a s vlastní vypěstovanou zeleninou. Pozemku je dostatek. Stačí využít fantazii.
Nemovitost je vzdálena 4,5 km od lázeňského pavilonu Sibyllenbad s léčivými prameny obsahující minerály, radon a kyseliny uhličité. Sibyllenbad jsou nejmladší lázně v Bavorsku, které jsou od roku 1997 uznávány jako lázeňské centrum. Lázeňské zařízení s lečivými prameny, jak pro léčbu, tak i wellnes odpočinek s koupáním ve 36°C teplé minerální vodě, vyhledávají lidí z celého světa.
Motzersreuth spadá pod Bad Neualbenreuth. Historický město leží v malebné lesnaté pahorkatině Hornofalckého lesa přímo u hranice s Českem. Toto místo bylo poprvé zmíněno v listinách z roku 1284 . S Chebskem existovalo po staletí velmi silné spojení.
O tom svědčí typické hrázděné domy, které jsou vidět na náměstí. Úchvatné okolí a téměř nedotčená příroda nabízí k příjemným procházkách a túrám po 190 km značených cest, i přes hranici, a k různým vycházkám spojeným s popisem o historii a pověstech, nebo objevování starých hornických stop, malých lesních kapliček bizarních skalních útvarů, nebo bod střed Evropy. I milovníci golfu si tady přijdou na své. Golfové hřiště je od nemovitosti vzdálené pouze 3 km.
Nyní jsme jistě vzbudili vaší pozornost na námi nabízenou nemovitost a rádi byste si s námi domluvili termín prohlídky ? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Podrobné informace

Č.zakázky: KM3420
Lokalita:
Město:
Typ objektu: Komerční objekty
Druh:
Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.1 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.2 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.3 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.4 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.5 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.6 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.7 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.8 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.9 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.10 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.11 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.12 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.13 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.14 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.15 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.16 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.17 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.18 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.19 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.20 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.21 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.22 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.23 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.24 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.25 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.25 Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - obrázek č.25
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Penzionu Restaurace a penzion - Bad Neualbenreuth - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Miroslava Kárníková

Miroslava Kárníková
realitní makléř

+420 775 439 984

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů