Novostavba chaty Vranov u Stříbra

Dovoluji si Vám nabídnout moderní a velmi vkusně zařízenou chatu v krásném prostředí a bezprostřední blízkosti přehrady Hracholusky, v obci Vranov u Stříbra. Chata se nachází v uzavřeném areálu 10-ti chat (otevírání brány na dálkové ovládání). Výstavba chaty byla dokončena v r. 2015 jako stavba dřevostavby - difúzně otevřené. Na chatu navazuje prostorná, částečně zastřešená terasa ze sibiřské modřínu. Pod chatou se nacházejí prostorné, uzamykatelné prostory na uskladnění sezónních věcí.

Dispozice chaty 1+kk se samostatnou koupelna se sprchovým koutem a WC, technickou místností. Okna jsou nová dřevěná (eurookna), podlaha je z modřínu. Chata je moderně vybavena a součástí prodeje je kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů. Dále je součástí prodeje veškeré vybavení (nábytek na míru, elektronika, spotřebiče). Je zde připojení k WiFi.

Voda je čerpána ze společné studny, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno pomocí elektrických topných panelů (možnost ovládání mobilním telefonem na dálku), teplá voda zajištěna bojlerem (120 l).

Výhodou je krásná a klidná lokalita v blízkosti přehrady Hracholusky (cca 40 m od vody), vhodné k rekreaci i k trvalému pobytu. Příjezdová komunikace až k chatě se v zimě udržuje. Parkovat lze přímo u chaty (3 parkovací místa přímo na pozemku).

Chatu lze používat celoročně. pozemek je oplocen. Doporučujeme osobní prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Cena: 4 099 000 Kč
Č.zakázky: AS02/2022
Lokalita: Vranov u Stříbra
Město: Vranov
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Vnitřní dispozice: 1+kk
Terasa: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 328 m2
Užitná plocha: 42 m2
Zastavěná plocha: 73 m2
Obytná plocha: 42 m2
Plocha pozemku: 255 m2