Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 374 725 355

Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku

DOMY - PRODEJ RS311068

Polní Voděrady

REZERVACE

+ 1 % (+DPH) provize

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme dům k prodeji v obci Polní Voděrady, blízko Kolína (13 minut autem) a v dojezdové vzdálenosti do Prahy (cca 50 minut autem do centra). Dům se nachází v původním stavu a je vhodný pro celkovou rekonstrukci podle vašich vlastních představ a možností.
Dům je tvořen bytovou jednotkou 2+1, která obsahuje obývací pokoj, ložnici a kuchyň. Další prostory domu tvoří vstupní chodba, koupelna se samostatným WC, spíž, kotelnou a menší sklep.
Jednou z hlavních výhod tohoto domu je možnost využití půdního prostoru pro nástavbu, kterou lze obyvatelný prostor domu výrazně rozšířit a přizpůsobit podle svých potřeb a přání.
Dům se nachází na krásném členitém pozemku o celkové velikosti 893 m2. Výhodou jsou vzrostlé keře a stromy. Ty zajišťují příjemný stín, ale také soukromí. Na zahradě naleznete také garáž, uhelnu a sklad na nářadí.
Nemovitost je kompletně zasíťovaná.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: RS311068
Lokalita: Polní Voděrady
Město: Polní Voděrady
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Garáž: ano
Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.1 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.2 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.3 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.4 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.5 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.6 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.7 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.8 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.9 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.10 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.11 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.12 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.13 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.14 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.15 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.16 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.17 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.18 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.19 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.19 Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - obrázek č.19
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Dům k rekonstrukci na krásném, velkém pozemku - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Tereza Tomášková

Tereza Tomášková
realitní makléř

+420 778 401 191

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů