Chata v panenské přírodě na břehu Lužnice

Volně stojící patrová Chata se nachází na kouzelném místě v malebném údolí nedotčené přírody, která začíná a končí přímo u chaty. Řeka, les, louky, nekonečný klid a romantika. Před Chatou řeka a za ní Les. Toto místo Vám v dnešní uspěchané době umožní nekonečný relax, odpočinek a také soukromí, protože chata nemá z druhé strany žádné sousedy. Je zde veranda se stylovým posezením a jedinečným a krásným výhledem na řeku a přírodu kolem. Součástí pozemku je zahrada, dvě terasy, ohniště s posezením okolo a udírna. Vedle chaty je vybudované badmintonové hřiště. Na něm je však možné provozovat i jiné sporty jako volejbal, nebo nohejbal. Okolo pozemku je bezpečnostní plůtek s uzamykatelnou brankou, aby v případě potřeby děti nemohly odběhnout k řece. Místo přímo vybízí a je jako dělané pro rybáře, ale skvělé podmínky má i pro turisty a cykloturisty. Můžete se koupat, houbařit.
Do chaty se vchází přes kuchyňku, která je propojena s obývacím pokojem. V chatě se nachází tři ložnice. Z toho jedna v přízemí a další dvě v horním patře. Dále jedna koupelna se sprchovým koutem a WC. Chata se vytápí pomocí krbu na dřevo. Do chaty je přivedena voda z vlastní kopané studny, která splňuje parametry kojenecké vody.
V případě, že budete chtít aktivně odpočívat, tak je možnost podnikat výlety do okolí. Historické město Tábor je pouhých třináct kilometrů a nabízí nespočet zážitků. Milovníci historie, úzkých uliček a romantických zákoutí se mohou projít Starým městem až na Žižkovo náměstí a navštívit katakomby, muzeum, Strašidelné podzemí, Housův mlýn nebo klášter v nedalekých Klokotech. Dále je zde ZOO, Muzea čokolády a marcipánu, Muzea lega, a vše můžete zakončit v některých z vyhlášených kaváren. Tábor je též známý svou skvělou gastronomií, takže pro milovníky dobrého jídla palec nahoru.
Milovníci golfu určitě vědí, že v Jižních Čechách je také několik moc pěkných golfových hřišť.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi ukážeme tohle pohádkové místo...

Cena: 5 500 000 Kč
Pozn.:cena k jednání,+ 1 % provize
Č.zakázky: RS309064
Lokalita: Řepeč
Město: Řepeč
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Plocha: -
Užitná plocha: 45 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 400 m2