Byt 3+1 Jablonec nad Nisou

Krásný byt 3+1 o rozloze 68,4 m2. Byt je po celkové rekonstrukci realizované v roce 2015 včetně jádra, rozvodů elektřiny, plynového sporáku, odvětrání emisí z vaření mimo kuchyň prostřednictvím digestoře, koupelny, interiérových dveří i vchodových dveří do bytu a podlah v celém bytě (plovoucí podlahy). Během rekonstrukce byla změněna dispozice kuchyně, WC, koupelny a šatny. Kuchyně je vybavená linkou s myčkou, plynovým sporákem a elektrickou troubou. Kuchyně má 12,4 m2, 3 pokoje pak 18,4 m2, 12,4 m2 a 7,9 m2, předsíň 5,5 m2, koupelna 2,6 m2, WC 1 m2 a komora 2 m2. Součástí bytu je zasklená lodžie 3,4 m2 a dvě sklepní kóje 1,5 m2 a 1,3 m2. Byt se nachází v panelové zástavbě v šestém patře domu v blízkosti centra Jablonce nad Nisou.
Byt je centrálně vytápěný (ústřední topení) a je v osobním vlastnictví, v domě je fungující SVJ.
Panelový dům rovněž prošel rekonstrukcí - je zateplený, jsou vyměněná okna za plastová, byla opravena střecha, vybudován výtah dle směrnic EU, vyměněna linolea ve společných prostorách domu. Přímo u domu jsou podzemní garáže (možnost pronajmutí stání pro vozidlo od majitele této nemovitosti). Na střeše těchto garáží se nachází plocha s dětskými hřišti.
V blízkosti domu je komunikace spojující Jablonec nad Nisou a Liberec - vzdálenost cca 11 km, v blízkosti je tramvajová zastávka - přímá spojnice do Liberce. V místě je MHD, umožňující přepravu do lyžařských center Bedřichov a Janov nad Nisou. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost jako školka, škola, dětské hřiště, ordinace lékařů, obchodní centrum atd.

Cena: Cena na dotaz
Pozn.:+1% provize
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS307881
Lokalita: Jablonec nad Nisou
Město: Jablonec nad Nisou
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 7
Podlaží: 6
Lodžie: ano
Výtah: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 68 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G