Byt 3+1, Šonov u Broumova, družstevní vlastnictví

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení DRUŽSTEVNÍ PODÍL na bytu o dispozici 3+1 se sklepem v obci Šonov u Broumova.
Bytová jednotka 3+1 o užitné ploše 66,51 m2 v družstevním vlastnictví ve 2.NP domu č.p. 335 na LV 357 k.ú. Šonov u Broumova ( s pozemky parc. č. st. 421, p.p.č. 263/3 a 4245 ) v obci Šonov, okres Náchod. Na objektu dle LV vázne VB užívání – bez vlivu na cenu, jedná se o zajištění přístupu k veřejné telekomunikační síti.
Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu a sestává se z předsíně, kuchyně, 3 pokojů, koupelny, WC a kotelny. K dispozici jsou sklepní (skladové) prostory. Okna jsou v bytě plastová. Topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody je řešen bojlerem. V koupelně se započatou modernizací se nachází rohová neobezděná vana a umyvadlo. Bytový dům je běžně udržován, byl postaven před 50 lety.
Převod do OV nelze. Poplatky družstvu činí 2.759 Kč.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Cena: 648 000 Kč
Č.zakázky: IR1682021
Lokalita: Šonov u Broumova
Město: Šonov
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 3
Podlaží: 2
Plocha: -
Užitná plocha: 67 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 67 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G