Byt 2+kk Praha-Písnice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk 62,5 m² na samém okraji Prahy v klidné, rodinné čtvrti staré Písnice. Byt se nachází v přízemí dvoupatrového bytového domu a jeho součástí je také menší zahrádka (45 m²). V blízkém okolí najdete spoustu příležitostí k procházkám (modřanská rokle, obecní rybník, břežanské údolí, keltský park), posezení (Perničkovi, Cyklo-bikeclinic, Café Jasoň, několik restaurací v dojezdové vzdálenosti). Nedaleko se nachází škola (10min) a několik školek. Z autobusové zastávky (5 min) se za cca 17min lehce dostanete na metro C- Kačerov. Ve výstavbě je také trasa D, k níž dojdete za cca 15 min. Staví se také prodloužení tramvajové linky, které bude lehce dostupné pár stanic autobusem.
Bytový dům, ve kterém se byt nachází, byl postaven v roce 2007. V roce 2018 proběhla výměna oken a zateplení, v roce 2020 byla provedena rekonstrukce střechy s položením nové krytiny. Přímo u domu je možnost pronájmu parkovacího místa.
Jakmile vstoupíte do bytu za vchodovými dveřmi se nachází menší veranda vhodná na odložení svršků a bot, z verandy se vchází do chodbičky, kde je umístěn bojler na teplou vodu (100l) a elektrický kotel. Z chodby je přístupná ložnice, koupelna a obývací místnost s kuchyňským koutem, ze které se balkonovými dveřmi dostanete na menší krytou terasu a divokou zahrádku.
Byt bude do poslední chvíle plně využívaný, skýtá tedy možnost upravit kosmetické vady dle svého (výmalba, položení plovoucí podlahy). Do prodeje půjde částečně vybavený ((myčka, lednička, trouba, sklokeramická deska, dle dohody pračka apod). Je vhodným útočištěm pro začínající rodinu, zamilovaný pár nebo samotáře. Díky skvělé dostupnosti, která se v budoucích letech ještě prohloubí, je také skvělou investiční příležitostí.

Cena: 7 600 000 Kč
Pozn.:+ 1 % provize
Č.zakázky: RS309133
Lokalita: Písnice
Město: Praha
Typ objektu: Byty
Druh: 2+kk
Počet podlaží: 2
Podlaží: 1
Plocha: -
Užitná plocha: 63 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G