Rekreační pozemek s mobilním domkem u toku Labe v Církvici

Nabízíme k prodeji pozemek s mobilním domkem ihned k ubytování v pěkném relaxačním prostředí v přírodě s možností perfektního rybaření v krásném prostředí dolního toku Labe, Církvice, okres Ústí nad Labem. Možné je i ukotvení člunu (nedaleko se nachází půjčovna člunů). Na pozemku jsou zajištěné sítě – pitná voda, elektřina, odpadní tříkomorový septik.
Parcela o výměru 311m2, s základem pro přístavní molo. Plnohodnotně zařízený domek k bydlení: s možností 4 lůžek; okna jsou zajištěná síťkam i proti hmyzu; zařízená terasa na posezení s dřevěným zastřešením, s podsvícením; venkovní gril.
Sociální zařízení: oddělená sprcha; umyvadlo; záchod; el. bojler; malá kuchyňská linka; lednička s mrazákem; el. plotna; mikrovlnná trouba; úložné skříně; přímotopy. Možné celoroční využití. Příjezd na pozemek je zajištěn přes soukromou bránu na ovládání. V samotné obci se nachází základní občanská vybavenost, obchůdky, restaurace. Je zde klid i možnost provozování vodních sportů, rybaření, cykloturistiky, pěší turistiky. V okolí je mnoho krásných míst na výlety. Mobilní domek je součástí prodeje nemovitosti. Prodejní cena: dle domluvy

Cena: 1 580 000 Kč
Pozn.:+ 1% provize RK
Č.zakázky: RS305291
Lokalita: Církvice
Město: Ústí nad Labem
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 311 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -