Vybrané nemovitosti

 • Cena na dotaz
  Pozemky v obci Rožmitál pod Třemšínem, Příbram
  Rožmitál pod Třemšínem

  Nabízíme k odkoupení 50% podíl na pozemcích v obci Rožmitál pod Třemšínem -průmyslová oblast. Jedná se o parcely o celkové výměře 18.494m2. Odkoupení všech je podmínkou. Nejvyšší nabídce.

 • Cena na dotaz
  Pozemky ve Vřeskovicích 1850 m2
  Vřeskovice

  Nabízíme k prodeji nezasíťované pozemky v intravilánu obce Vřeskovice, okres Klatovy: 487 m2 neplodná půda/ostatní plocha, 1363 m2 zahrada. Pozemky na sebe nenavazují a nabízejí se jen jako celek. V místě je prodejna potravin, pohostinství a autobusové i...

 • 350 Kč/m2
  zemědělská půda
  Skuhrov

  Nabízíme k prodeji zemědělský pozemek, vedený jako orná půda o rozloze 11 616 m2 v obci Drahlovice, okres Beroun za cenu 350 kč/m2 . Jedná se o zatravněný rovinatý pozemek přímo u existující zástavby nový rodinných domů a inženýrských sítí (elektřina,...

 • 1 206 500 Kč
  Stavební pozemek v Janovicích, Frýdek-Místek
  Janovice

  Nabízíme k prodeji stav. pozemek v centru obce Janovic u F-M o výměře 1270 m2, IS - el. na pozemku, vod. řád s možností připojení na hranici pozemku, kanalizace není, sjezd zajištěn z obecní komunikace.

 • 7 000 000 Kč
  Stavební pozemek, k.ú. Poštorná, Břeclav
  Břeclav

  Nabízíme k prodeji částečně oplocený pozemek, v oblasti určené podle územního plánování na rekreaci. Přístup z dvou stran.

 • 430 000 Kč
  Stavební parcela v obci Supíkovice, okr. Jeseník
  Supíkovice

  Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Supíkovice o výměře 1196 m2. Parcela je situována v klidné části obce a je přístupna po místní asfaltové komunikaci, která prochází podél pozemku. Na parcele se nachází objekt dvoupatrové budovy, která v...

 • 650 Kč/m2
  Pozemky pro výstavbu v Sopotnici, okr. Ústí nad Orlicí
  Sopotnice

  Nabízíme k prodeji pozemky, které jsou určeny pro jakoukoli výstavbu a jsou vedle st. silnice č.14. Prodej možný i jednotlivé. Na parcelách je elektrika, voda, plyn, pevná linka.

 • 8 000 000 Kč
  Pozemky Belvedér
  Vlašim

  Pozemek v obci Vlašim, část Domašín o výměře 15861m2. Na hranici pozemku vedou sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn). V územním pánu určeno pro výstavbu rodinného bydlení. Pozemek vhodný pro 10 parcel.

 • 2 100 000 Kč
  Stavební pozemek v Horní Jelení na Pardubicku
  Horní Jelení

  Nabízíme k prodeji velmi pěkného stavebního pozemku
  o výměře 939 m2 ve vyhledávané lokalitě obce Horní Jelení na Pardubicku.
  Tento rovinatý pozemek se nachází v klidné okrajové části obce, velmi dobře
  přístupný po místní komunikaci....

 • 980 Kč/m2
  prodám pozemek nedaleko centra v Milevsku
  Milevsko

  Prodám stavební pozemek v katastrálním území Milevsko o celkové výměře 6.442 m2.Inženýrské sítě na hranici.

 • 400 000 Kč
  Zahrada s chatkou v Přerově
  Přerov

  Nabízíme k prodeji zahradu v zahrádkářské kolonii pod nemocnicí o rozloze 330m2 se zděnou chatkou, pergolou a studnou. Zahrada je udržovaná se vzrostlými jabloněmi a dalšími ovocnými stromy. Chatka 14m2 je částečně podsklepená.

 • 600 Kč/m2
  Zahrada mezi Sopotnicí a Potštejnem, okr. Ústí nad Orlicí
  Sopotnice

  Nabízíme k prodeji zahradu (ostatní plocha) - nachází se v přírodním parku podél řeky Divoké Orlice v těsné blízkosti podhradí hradu Potštejna a kulturními akcemi vyhlášeném údolí \"Vochtánka\" - část Anenského údolí, v prostoru určeném pro...