Pronájem nebytových prostor v Mar. Lázních - ul. Tepelská

Nabízíme k pronájmu nové nebytové prostory na rohu ulice Tepelská a Plzeňská v Mariánských Lázních. Jedná se prostory o celkové rozloze 62 m2, které se skládají ze dvou částí.
První část je velký prostor s výkladovými okny o výměře 52 m2 a je zde připraveno připojení informačních sítí, svítidel, venkovní světelné reklamy, větší množství elektrických zásuvek. Podlahy jsou v imitaci dřeva. Dále se zde nachází příprava pro zabudování kuchyňky do interiéru, toaleta s předsíní a umyvadlem, kvalitní prosklené vchodové dveře s bezbečnostním zámkem.
Druhá část je malý prostor o výměře 10 m2, kde je taktéž připojení informačních sítích, svítidel, venkovní světelné reklamy, má samostatný vchod s kvalitními prosklenými vchodovými dveřmi . Je využitelný jako menší jednací místnost, pracovna nebo úložný prostor.
Jedná se o novou moderní hospodárnou budovu s vlastní plynovou kotelnou, parkováním a parkovou úpravou. Nachází se na dobře viditelném místě u příjezdové silnice do Mariánských Lázních.
Nájemné činí 6500 Kč a měsíční záloha na služby je přibližně okolo 2000,- Kč. Kauce je v hodnotě dvou měsíčních nájmů a smlouva na elektřinu přechází na nájemce. Provize RK ve výši 6500 Kč + DPH hradí zájemce nájem.

Cena: 6 500 Kč/měsíc
Pozn.:+ služby
Č.zakázky: KM3118
Lokalita: Úšovice
Město: Mariánské Lázně
Typ objektu: Komerční prostory
Druh: kancelář
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: 62 m2
Užitná plocha: 62 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 100 m2
Energetická náročnost:B