Prodej bytu 2+1 s lodžií ve stylu Feng Shui - Planá

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný byt 2+1 ve stylu Feng shui, který se nachází v 3. NP bytového domu v ulici Smetanova v Plané. Proč mít byt ve stylu Feng shui ? Feng shui v sobě zahrnuje vliv tvarů, barev, materiálů, stylu architektury, designu, geopatogenních zón atd. na náš život. V zjednodušené formě lze říci, že pozitivně proměňuje vliv prostředí ve kterém člověk žije, na jeho psychickou pohodu. Jedná se o komplexní pohled vlivu prostředí na člověka.Byt je rozdělen do tří zón - pracovní, obytná, relaxační a je koncipován jako home office pro podnikatelku s možností přijímání pracovních návštěv. Pracovní zóna je prakticky oddělena od obytné části.
Jako bonus budoucímu majiteli nabízí majitelka připravení designového návrhu bytu podle Feng shui a individuálních potřeb nových majitelů.
Tato stylově promyšlená bytová jednotka má výměru 61.71 m2 vč. lodžie a sklepa. Vytápění je ústřední s vlastním plynovým kotlem v bytě. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě Plané, kde není problém s parkováním. Bližší informace k tomuto netradičnímu způsobu bydlení obdržíte od makléřky RK. Předpokládaný termín nastěhování je leden 2019.

Cena: 1 790 000 Kč
Pozn.:vč. designového návrhu bytu
Č.zakázky: KM1518
Lokalita: Planá u Mariánských Lázní
Město: Planá
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 3
Podlaží: 3
Lodžie: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 61,71 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G